Soupravy


Chcete si zakoupit stylový komplet sportovního oblečení? Pak Vás jistě osloví dámské sportovní soupravy z naší nabídky, které se vyznačují nadčasovým designem a prvotřídním zpracováním. Vybírat můžete pomocí přehledného filtru z typu, který chcete zvolit. Připraveny jsou v nabídce jak klasické teplákové, tak i šusťákové dámské soupravy, které můžete nosit takřka po celý rok. A to nejen při svých oblíbených sportovních aktivitách, pro které jsou navrženy, ale samozřejmě i pro běžné volnočasové nošení.

Dámská souprava na cvičení nebo na běhání

Nabízíme kvalitní dámské soupravy adidas či nike, vyrobené z kvalitních materiálů. Hodí se tak na veškeré sportovní aktivity. Jsou vhodné pro tréninky ve fitness studiu i pro běh, záleží jen na Vás, jakou zvolíte. Budete na každém kroku vypadat stylově a přitom budete mít kvalitní sportovní oblečení. Vyberte si třeba dámskou soupravu na běhání a zlepšete si svou kondici. Barevná škála a nejrůznější motivy jsou v naší nabídce téměř nepřetržitě.

A co ostatní členové rodiny?

Běhejte třeba se svým partnerem a pořiďte mu pánskou soupravu z naší nabídky. V dětské kategorii naleznete klasické soupravy nebo i letní kousky s kraťásky a krátkým rukávkem.

Zobrazit více
Potřebujete poradit? +420 731 047 047

Jirka - osobní asistent

Řazení
Novinka
Sleva 29%
1 949 Kč 1 290 Kč ušetříte 569 Kč
XS
Sleva 60%
1 999 Kč 800 Kč ušetříte 1 199 Kč
32
Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
bezplatná výměna velikosti zboží
garance až 30 dní na vrácení nebo výměnu
rychlá expedice nejpozději druhý den
vše skladem nic neobjednáváme